SIKCA SORULAN SORULAR

Yeni evinizde, eski evde soktüğümüz tüm mobilyaları ve beyaz eşyalarınızın montajını yapmaktayız, Ancak bazı eşyaların eski adreste sokümünü yapıyoruz ama yeni adreste montajını yapmamaktayız, bu eşyalar kısaca adlandırmak gerekirse Avize, Korniş, Kombi, Termosifon ve gmöme gardolap gibi eşyalarım montajını yapmamaktayız...
Doğuş Evden Eve Nakliyat olarak Piyano ve para kasası gibi ağır eşyaların taşımasını da yapıyoruz, Taşınacak olan piyano veya Para kasasının boyutunu bize bildirdiğinizde veya Whatsapp hattımız olan 0532 455 1347 nolu telefona görüntüsünü bize gönderdiğinizde Bizler taşımasında zarar görmeyecek şekilde ambalajlayarak taşımasını yapıyoruz...
Paketlemesi iyi yapılmış, araç içinde iyi istiflenmiş ve düzgün taşınan bir eşya asla zarar görmez,
Gardolaplarınızda varsa ütülenmiş veya takım elbiselerinizin ütüsü bozulmadan taşınır, Ütülenmiş kıyafetleriniz bize bildirdiğinide takdirde bizim polyesterden yapılmış askılı gardolaplarımızı size göndererek gardroplarınızdan aldığımız kıyafetlerinizi askılı dolaplarımıza yerleştirmek kaydıyla askılı bir şekilde taşıyor gideceğimiz adreste tekrar kurulan gardolaplarınıza özenle tekrar dolaplarınıza asmaktayız bu sayede hiç bir elbise ve kıyafetleriniz zarar görmeden ütüsü bozulmada taşınır..
Öncesinden  expertiz hizmetinden faydalanmış ve gerekli Sözleşme veya akit yapılmiş hiç bir çalışmadan kesinlikle son dakika maliyetlerin çıkması soz konusu olmaz..
Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti sayesinde müşteriye özel nakliyat çözümleri sunarak, daha verimli ve planlı bir nakliyat süreci yönetiyoruz. Böylelikle herhangi bir aksama yaşamadan, sürpriz ile karşılaşmadan en güvenilir şekilde tüm eşyalarınızı taşıyoruz.